zuidlandtheater terneuzen LibrkUui Complete Boekhandel DA-XIN" Beursplein 5 VLISSINGEN Tel. 01 184-14766 1 ste en 2 de Kerstdag geopend vanaf 1 1.00 t/m 23.00 uur. Speciale kerstmenu's aanwezig en uitgebreide a la carte kaart. Reservering gewenst. HET ZUIDLANDTHEATER STAAT DEZE MAAND IN HET TEKEN VAN VLAANDEREN o.a. Nacht van de Vlaamse Letteren op zaterdag 10 december Zie voor het volledige programma de agenda Noordstraat 31 Terneuzen Gentsestraat 29 Hulst theater: zuidlandstraat 111, 4532 ck terneuzen kaartverkoop+evenementen: 01150-95555 Tive Corners bagdad Café Hoger Rabbit (erstprogramma bioscopen De jeugd van peuter tot teenager kan in december kiezen uit een groot aanbod aan films: Bambi 3, 4, 10, 11 en 14 december in het Schuttershof theater te Middelburg; Twist and Shout, 17 en 18 december te Middelburg; The Fox and the Hound in het Luxortheater te Terneuzen; Who framed Roger Rabbit? in Alhambra Vlissingen en De avonturen van Pipi Langkous is te zien in Electro te Middelburg. Specialist in: COMPUTERBOEKEN COHPUTERTIJDSCHRIFTEN STUDIEBOEKEN Dde Ruiter Kerstmatinee Thérèse Steinmetz Theater Taptoe met 'Nero' |e uit 1987 daterende Engelse film Five jorners van Tony Bill, speelt zich af in 1964, i the Bronx te New York. Working-class- ïero Harry komt in conflict met Heinz, een an de losers van de Bronx. Na Heinz' tntslag uit de gevangenis, gaat hij op zoek iaar zijn vroegere vriendin (Jodie Forster). jVraak en afgunst spelen een belangrijke rol; iet streven naar een betere maatschappij iaat gepaard met veel ups en downs. Beest Goes Sagdad Café, de eerste grote release van ien Cinemienfilm, gaat over een Duitse touw, die na vakantieproblemen met haar ■nan terecht komt in een verlaten woestijn- !;afé in California. Samen met de weinige andere zonderlinge jewoners, maakt Frau Jasmin van Bagdad jSafé een swingend geheel. Fraaie fotografie $n goede acteurs dragen bij tot het grote Succes van deze film in een groot aantal furopese landen. ïchuttershoftheater Middelburg Een gecombineerde animatie/speelfilm, is iet resultaat van de samenwerking tussen Je Walt Disney studio's en de productie maatschappij van Steven Spielberg. 1/Vho framed Roger Rabbit?' is het verhaal 'an de veelbelovende cartoonacteur Roger labbit, die betrokken raakt bij een moord- aak. Samen met een detective (rol van Bob Joskins) gaan ze de affaire onderzoeken. De i ilm is in Amerika een groot succes, de regie s in handen van Robert Zemeckis (o.a. Back o the Future). Na eerdere bijzondere jroducties, zoals Steamboat Willie(1928)de ïerste Disneyfilm met geluid en Sneeuw witje en de zeven dwergen (1937) de eerste Ivondvullende Disneyfilm, nu dus Who ramed Roger Rabbit, een film die zich nderscheidt door drie-dimensionale op- sche effecten. Ihambra Vlissingen Dmdat het theater tussen kerst en nieuw- aar practisch uitgestorven is, zijn het de bioscopen die het gat moeten vullen. Er staan een paar interessante films op het programma. Zo komt vlak voor kerst de film 'Moonwalker' uit, waarin het pop-idool Michael Jackson meespeelt. In Zeeland zal de film in elk geval in Hulst te zien zijn en misschien ook in het Grand Theater te Goes. In Electro Middelburg wordt 'The white mischief' van Michael Radford verwacht. Het verhaal gaat over een stel welgestelde Engelsen, die in 1940 Engeland zijn ontvlucht om in Kenia onbekommerd verder te leven. De film geeft ons een inkijkje in het decadente wereldje, dat in Nairobi ontstaat. Alhambra Vlissingen verwacht de Ameri kaanse productie Big, met Tom Hanks in de rol van dertienjarige, die een volwassen leven wil gaan leven en ernstig in de problemen raakt, als dat ineens lukt. HEER DAN 1500 COMPUTERBOEKEN IN VOORRAAD geopend: maandag t/n vrijdag van 9.00 - 12.30 uur van 13£0- 18.00 uur zaterdag van 9.00- 16.00 uur Paul Krugerstraat 55-57 4382 MB Missingen, tel.01184-12733 Op eerste kerstdag verzorgt Thérèse Stein metz met haar ensemble een sfeervolle familiematinee met repertoire dat natuurlijk op deze speciale gelegenheid zal zijn afgestemd. Naast kerstliederen uit diverse landen presenteert Thérèse een greep uit haar programma 'Close to the Classics' waarin hoogtepunten uit de klassieke muziek in een modern jasje worden uitgevoerd. Met medewerking van het Charles Prince Trio en de bekende Roemeense panfluitist Nicolai Pirvu. Middelburg, 25 december Nero is een Vlaamse stripheld die steevast spannende avonturen beleeft. Theater Taptoe uit Gent heeft van de mooiste Nero- verhalen een kindervoorstelling gemaakt, waarin naast de spelers ook muziek en prachtige poppen een belangrijke rol spelen. Vorig seizoen genoten bijna 300 kinderen van 'De Puppetsjouw', ook van Theater Taptoe. Als je zes jaar of ouder bent, mag je 'Nero' dus niet missen. Zuidlandtheater, 14 december

Mooie moeite / Uitblad voor Zeeland | 1988 | | pagina 11