NIEUWSBLAD VOOR DE ZEEUWSE POPMUZIEK Zeeland airsculptors jaargang 13 nummer 2 mei 2002 Op 23 februari jongstleden organiseerde de Airsculptors uit Vlissingen een 'CD Blast Off Party' voor de release van bun 2cd 'Pushing da Envelope' in de geheel vernieuwde Walk Inn. De band heeft een uitgekiend mailbestand, en zo kon het gebeuren dat ik voor dit feestje een elektronische uitnodiging ontving, terwijl ik nog nooit van deze band gehoord had. Gelukkig stond er enkele dagen later een leuk stukje in de PZC, zodat ik me alvast een beetje kon voorbereiden. De Airsculptors hadden alles uit de kast getrokken om hun CD-presentatie tot een groot succes te maken. Iedere betalende bezoeker kreeg de cd als toegangsbewijs. Er was een optreden van Orange Attack, en er waren verschillende DJ sets waaronder die van FFF, die onlangs een leuke platendeal heeft gesloten en waarvan binnenkort een 12" verschijnt. De visuele omlijsting werd verzorgd door een top-VJ, een Beamer en een hele lading tv.'s. Het optreden van de Airsculptors viel door technische onvolkomenheden helaas wat tegen. Om hun Drum 'n Bass wat kracht bij te zetten, waren de bassist en de drummer van Rusty Pawn benaderd. In piaats van elkaar te versterken, verzande het geheei nogal eens in een brei, waarbij het voor de toeschouwer nogal moeilijk kiezen was wiens tempo te volgen. Het leek wel of een onbekwame DJ met alle moeite van de wereld twee of drie platen niet aan elkaar gemixt kreeg. Best jammer, want de beats van de Airsculptors mochten er best zijn, zeker toen ik na thuiskomst hun nieuwe cd eens goed beluisterde. Tijd om ze eens op te zoeken. Ik tref Peter Elve (33) na een afspraak in zijn huis in de binnenstad van Vlissingen. 'Ik heb Martijn net gebeld en hij komt er zo aan', meidt hij me. Ik besluit alvast wat vragen te stellen. Peter Elve en Martijn Lijnbach (27) werken nu zo n 2 jaar samen ais de Airsculptors. NOOT

Noot | 2002 | | pagina 1