MEER KLEINOOTJES OP: Noot.leeland@gmail.com 14 m WWW.POPMUZIEKZEELAND.NL Contact met de redactie van de NOOT? Mail aan: Uit elkaar Black Balloon, Plagiaat en The Unknown zijn uit elkaar. Nieuwe bands Fitting (zie ook NOOT-ver- bandjes) is een band van Schouwen Duiveland. Ze spelen een mengeling van rock en funk. Ze zijn in januari 2004 opgericht. De leden zijn Erik de Keijzer - zang en gitaar, Rens IJzelenberg - bas en zang en John Poot - drums. De band speelt eigen werk en deden al zo'n tien optredens. In juli 2004 hebben ze in eigen beheer een demo opgenomen. Erik deed de mix. De demo is zowel voor promotiedoeleinden als ver koop (recensie zie elders in dit blad). Voor meer info en boekingen kan je terecht bij Rens op 06-11106804 of bandfitting@hotmail.com. Binnenkort is er ook een web site onder www. bandf itti ngcom noot Samenstelling: Kees van der Heijden Fitting Magie Circus is een Zeeuws/ Brabantse band die een men geling van rock en funk speelt. Danny van der Laan is de band begonnen. In het begin waren er nogal wat bezet tingswisselingen. De leden kennen elkaar vanuit Breda, vanwege studie en werk. De samenstelling is vanaf begin 2004 stabiel. Line-up: Danny van der Laan - zang en rap, Driek Stevens - gitaar en zang, Martin Minderhout-bas en zang, Twan van den Hoven - drums en Youri Martha - keyboards. De band deed al meerdere optredens en ze namen ook al een demo op (recensie zie elders in dit blad). Voor meer info en boekingen kan je terecht bij Driek op 06-21956793 of driekstevens@hotmail.com. Er is (binnenkort) ook een website onder www.magiccircus.nl. The Stones is een Walcherse rockband die in maart is ont staan. Ze spelen vooral lied jes van The Rolling Stones, maar ook allerlei covers uit de jaren 60, 70 en 80 van andere artiesten. De leden zijn Leon Carron - bas en zang, Roel Idskes - gitaar en zang, Hans Kempkes - gitaar en zang en David Boegheim - drums en zang. Hun eerste optre den deden ze op 19 maart in Groen Licht in Vlissingen. Binnenkort moet er een demo gaan verschijnen met de titel "Hot Stoff". Deze is in Vlis singen in studio 21 van Hans Kempkes opgenomen. Info en boekingen: Hans Kempkes op 06-48484731 Van Tholen komt de metal- band Tears of blood. Twee leden zijn in maart 2004 be gonnen en in november was de bezetting compleet. De band bestaat uit: Ingmar Rid derhof - sologitaar en zang, Ron Keur - slaggitaar, Peter Ridderhof - drums, Ton van Riet - bas en zang en Esther Vroegop-zang. Het repertoire bestaat voorlopig uit covers an o.a. Black Sabbath, Iron /laiden, Metallica en Dio. be band deed al enkele pptredens. ^oor meer info en boekingen j an je terecht bij Ton op 1)6-51201302 of on @tearsofblood.nl. iïinnenkort is erookeen website onder www.tearsofblood.nl. Twisted Animals is een band i/an Schouwen Duiveland. Ze «rijn in 2002 ontstaan en hebben onkele bezettingswisselingen jehad. De bezetting van dit moment is Tijl Frijns - drums, Freek v.d. Weele - gitaar en ïmiel Gillijamse - bas en :ang. In het begin hadden ze ook nog een aparte zanger, inaar ze hebben heel lang :onder zanger gewerkt. Vandaar dat de band ook veel instrumentale surf, rock roll, )lues en rock achtige eigen jomposities speelt. Ze hebben )chter pas besloten dat bassist imiel gaat zingen, dus in de toekomst komen er ook liedjes met zang in het repertoire. Voor info mail naar Tijl op tijljinkerbel hotmail.com. Reggae speelt de Walcherse groep The Uprights, eind 2003 opgericht. De leden zijn Enno Bijl - gitaar, Rienko Boeije - zang en gitaar, Leen Koole - bas, Johan Koole - drums, Ronald Joosse - trompet, Jan v.d. Veen - keyboards en Ilse Hamelink en Lisanne Meulmeester - achtergrondzang. noot Het repertoire bestaat voornamelijk uit eigen liedjes, maar soms wordt er wel eens een cover gespeeld in de oe fenruimte. De band deed al enkele optredens. Doordat de band het beste uit de bus kwam bij het programma Klipzz van Omroep Zeeland, wonnen ze twee dagen studiotijd om een demo op te kunnen nemen. Voor meer info en boekingen kan je terecht bij Enno op 0118-628597 of ennobijl@hotmail.com. Young Brave Burgers is een Schouwse band die in het voorjaar van 2002 werd opgericht. Ze spelen een mengeling van rock en new wave. De leden zijn Tim de Visser - zang en gitaar, Tim Willemse - drums, Sjors de Jongste - gitaar en zang en Juri Kristalijn - bas. De band speelt eigen werk en deed drie optredens. In de Stulp in Renesse, Bro- gum in Zierikzee en de Piek in Vlissingen. Voor meer info en boekingen kan je contact opnemen met Tim de Visser op 0111 -416759 of 06-23112430 of schijthoofd hotmail.com. Binnenkort is er ook een website onder www.youngbraveburgers.nl. Magie Circus Young Brave Burgers Wisselingen en vacatures. Martin Kaashoek is tegenwoordig de gitarist in Ampire. Drummer Ron de Vos en pianist Sjaak Lammers hebben BB Case verlaten. Ze zijn opgevolgd door Edwin van Vlierden en Jan van den Berg. Rene Verhage is de nieuwe bassist van Fearless Johnny. Jan Verdoorn is tegenwoordig ook bassist bij Francis Levoy. Bij Tisnix zingt nu Lean Hofland en is slaggitarist Collin Hartoog aan de bezetting toegevoegd. Overig nieuws Ter opluistering van het 25 jarig bestaan van Anywave is er een Bruce Springsteen coverband samengesteld. Bij de eerste Anywave is dit ook gedaan en het leek Kees de Feiter een leuk plan om dit voor het 25e Anywave weer te doen. De band heet Springsteen en de bandleden komen van Schouwen Duiveland en Zuid Beveland. De meeste kennen we van Crosshead en BB Case. Het zijn Kees de Feiter - zang, Joyce van Bavel - zang, Koert Rouw - gitaar Steve Hugget - gitaar en zang, Wolfert Jumelet - Hammondorgel en trekzak, Willem van Maanen - Toetsen en harmonica, Ko Zuidweg - sax, Dimitri van Craenenbroeck - bas, Ron de Vos - drums en Rinus Oudejans - gitaar. En wie weet als het bevalt dan kunnen we dit misschien niet alleen op Anywave zien en krijgt dit project een vervolg. Info: Kees de Feiter op 0111 -653273 of case@bbcase.nl. 15 t»°°T

Noot | 2005 | | pagina 8