VICTORIA-WATER TRAMHALTE ONS ZEELAND 3 Zomersche geneuchten van den stedeling. /^IDDÉlLèURii V Ll SS 1 JM G£ „Wij gaan naar buiten, Waar de vogeltjes fluiten, Waar 't zonnetje zoo heerlijk lacht (Naar Louis Davids) bevolkingsvermindering was 't dan fini geweest. dat op de kermis te Schuddebeurs naar aloude traditie ook dit jaar de vuisten in dienst der gedachten- wisseling werden gesteld. dat het ziekenhuis te Noordgouwe voorzien zal worden van een kleine hall voor patiënten die een lig- kuur moeten ondergaan. dat het vermenigvuldigingscijfer der belastingen te Axel gebracht moest worden van 1,3 op 1,8. Deze verhooging komt op rekening van de hagelbui die in 1927 veel schade aanrichtte. dat het Groene Kruis een vergadering hield te Goes. Hierbij waren 22 Zeeuwsche afdeelingen verte genwoordigd, waarvan 10 uit Zuid-Beveland. Goes, Middelburg en Vlissingen schitterden door afwezigheid. dat het kantoor der registratie en domeinen thans definitief te Hulst gevestigd blijft. dat men er in Zierikzee sterk aan denkt een abonnement „goed weer met een tikje zon" te nemen als de tentoonstelling der Z. L. M. gehouden wordt. dat uit Ierseke in het afgeloopen seizoen 18.215.610 oesters werden verzonden. Hoeveel at u er van? dat Ged. Staten 2500.willen toekennen aan de „Vereeniging tot bevordering van tuinbouwonderwijs op Schouwen en Duiveland" voor de oprichting van een proef- en demonstratietuin. dat een handelsreiziger uit Terneuzen met zijn motor op den weg naar de Axelsche Sassing in aan rijding kwam met een 59-jarige vrouw. Deze werd ge wond en is overleden. Den motorrijder zou geen schuld treffen. dat een kwakzalver uit Krabbendijke geruimen tijd in Zeeland goede zaken maakte, Deze specialist in rheumatiek vroeg van 5.tot 12.50 voor een visite en twee medicijnen. Thans duwde de kanton rechter den duren specialist een rekening van 900. onder den neus. Blijkbaar heeft de kantonrechter geen last van rheumatische aandoeningen. Wij sluiten nu tot volgende week Vrijdag Adieu Opwekkend en gezond Natuurlijk Bronwater

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1928 | | pagina 3