7 Popinfoboek Zeeland 1995 een indrukwekkende debuut-CD "Naakt Onder de Hemel" en sprekende live optredens o.a. tijdens het Bevrijdingsfesti val in Vlissingen. Het eigen werk wordt nog wel eens gemakshalve vergeleken met Bram Vermeulen, De Dijk en the Scene, maar wie verder luistert zal al snel ontdek ken dat Blof er een geheel eigen stijl op nahoudt. In hun luisterrijke liedjes leggen de mannen van Blof een neoromantisch le vensgevoel aan de dag. Kroegen, drank en de schoonheid van de nacht worden afwis selend humoristisch en melancholiek be zongen. De muziek varieërt van inge houden en sober tot groots en meesle pend; maar altijd bevat ze een typische Blof eigenschap: de schwung. Bovendien zingt Blof pakkende teksten in het Neder lands, zodat de groep het publiek zo direct mogelijk aanspreekt. Contactpersoon: Henk Tjoonk A. v. Westerwijksplein 14 N 4461 ZZ Goes tel./fax: 0113 252546 BROODJE El MET UI Garagerock zang/sologitaar, slaggitaar, bas, drums De viermansformatie Broodje Ei met Ui is afkomstig uit Zeeuws-Vlaanderen en werd opgericht in 1987. De stijl muziek die gespeeld wordt is "soos-"-rock, wat verge leken moet worden met garagerock. De muziek dankt haar kracht aan de gedre venheid waarmee de nummers gespeeld worden. Éénmaal op het podium gaan de remmen dan ook volledig los en brullen de krachtige nummers uit de versterkers. De teksten zijn nederlandstalig, hetgeen de eigenzinnigheid van de band nog eens extra benadrukt. Contactpersoon: Hilaire Risseeuw Nieuwediepstraat 43 4531 BLTerneuzen 01150-94261 BUSTED Blues/rock Busted (foto: K. Coomans) Zang/bluesharp, slag!sologitaar,bas, key board,drums Busted werd opgericht in 1992. Uitgangs punt was het spelen van niet al te bekende covers in het genre van de moderne blues-en rockmuziek. De eerste demo bracht een groot aantal optredens op de Zeeuwse podia en interviews op lokale radiostations. Het repertoire bestaat uit covers van bluesgiganten als John Mayall, Buddy Guy en ZZ Top, terwijl de rock nummers van o.a. Walter Trout, Billy Joël en Rod Stewart afkomstig zijn. Inmid dels is de tweede demo getiteld "The Next One" uitgebracht waarop vijf num mers staan. Met deze demo schetst de Popinfoboek Zeeland 1995 band een beeld van de verschillende stij len binnen hun repertoire en hieruit blijkt direct dat de band niet klakkeloos in het hokje "bluesrock" geplaatst mag worden! Contactpersoon: Toon de Valck Oeverloperstraat 4 4451 EL Heinkenszand 01106-7325 CHECK IT OUT funk/pop/rock Check It Out Zang, gitaar, keyboard, bas, drums Check it Out is terug! Hoezo terug - zijn ze dan weg geweest? Twee jaar geleden was Check it Out een goed draaiende band die voornamelijk funky covers speel de, maar helaas stapten de zangeres en de drummer uit de band. Lennaert Boone (ex King for Day) beroert nu de trommels en in plaats van één hebben ze nu twee front vrouwen, de geroutineerde zusjes Gerret- sen, die in plaats van aan plankenkoorts lijden aan een ernstige vorm van "planken- honger". Met een vernieuwd repertoire is Check it Out er helemaal klaar voor. Een optreden van Check it Out is groovend en swingend. Met een repertoire bestaande uit nummers van o.a. Prince, Chaka Khan, Maceo Parker, Whitney Houston, George Clinton, etc. wordt ieder optreden een feest. Check it Out bestaat uit de zusjes A.C. en Cheryl Gerretsen op zang, Ernst Pol op toetsen en zang, Lennaert Boone op drums en zang, Arjen Zwart op gitaar en Roel Jansen op basgitaar. Contactpersoon: Roel Jansen Manhuisstraat 38, 4301 BK Zierikzee 01110-17098 CROSSHEAD Blues/rock'n Roll Zang, gitaar, gitaar, bas, keyboard, trom pet, sax, drums Gezamenlijke interesse van de band: Mo torrijden, vrouwelijk schoon en het maken van "Crosshead" muziek. Samenspelend vanaf najaar 1991Een prachtige demo, "Don't believe a word", opgenomen in oktober 1993 in Studio 2 te Ouwerkerk was de eerste mijlpaal voor de band. In het 1995 verscheen de onvermijdelijke CD met "featuring" The Southside Horns:

Popinfoboek | 1995 | | pagina 5