10 11 Popinfoboek Zeeland 1995 Zanggitaar, keyboard, saxofoon, bas, drum In Geval van Noot is een Nederlandstalige popgroep, bestaande uit enkele 'ouwe rot ten' en talentvolle jongeren. De muziek van In geval van Noot valt te omschrijven als Nederlandstalige pop - pur sang, een functionele muzikale invulling met veel ruimte voor de sterke melodische zang partijen van zanger Leon Caron, afgewis seld met typerende saxofoonsolo's van de charismatische Patricia de Meulmeester. De nummers van de hand van toetsenist Frank Engels zijn zowel tekstueel als muzi kaal afwisselend; strijdbaar, gevoelig, ko misch, cabaretesk of gewoon lief. Kortom: muzikale zieleroerselen zonder smartlap- perig te worden. Contactpersoon: Frank Engels Winkelmanstraat 15 4381 TH Vlissingen 01184-11602 KAMJEHAAR grunge Zanggitaar, gitaar, bas, drums Kamjehaar ontstond in 1991 als school- band. De vier jonge Goesenaren speelden met een aan Pearl Jam verwant repertoire heel wat schoolfeesten plat voordat ze de sprong naar de grotere podia waagden. Opmerkelijke optredens in 't Beest en op tal van festivals vestigden hun podiumre putatie. 1993 bracht een finaleplaats in het provinciale popconcours "de Zeeuwse Belofte"; in 1994 kwam de CD "POG in You" die enige malen op landelijke zen ders werd gedraaid. Kamjehaar Ook in 1994 werd Kamjehaar uitgeroepen tot lieveling van het Zeeuwse poppubliek. Momenteel is een nieuwe CD-single in de maak die omstreeks oktober zal verschij nen. Contactpersoon: LLSW-productions Dorpsstraat 33 4354 AB Vrouwenpolder 01189-2933 MAMILLA PARADISE Rock/blues/funk/soul Zang gitaar, gitaar, bas, tenorsax, key board, drums Mamilla Paradise is ontstaan uit een gelegenheidsformatie 'Rick, Ruud and the Belt'. Na wat wisselingen gaat de band vanaf maart 1994 als Mamilla Paradise door het leven. Het repertoire vermeldt eigen werk, maar een goede cover laat de band niet links liggen. De muziekstijl is niet in één hokje te plaatsen, maar de invloeden van rock, blues, funk en soul zijn duidelijk aanwezig. Popinfoboek Zeeland 1995 Een live optreden van Mamilla Paradise staat garant voor lekker in het gehoor lig gende muziek, veel enthousiasme en een hoop lol. De band bestaat uit zes ervaren muzikanten, die al regelmatig de poppodia 'onveilig' hebben gemaakt. Contactpersoon: Ruud Aerssens Ritthemsestraat 25 4388 JM Oost-Souburg 01184-70015 MELTING POINT Rock Zang, slaggitaar/zang, keyboard/zang, leadgitaar/zang, bas, drums Na het uiteenvallen van drie Zeeuws- vlaamse groepen, Different Age, Anything, en First Contact is in juni 1993 "Melting Point" ontstaan, een band met een vaste bezetting van zeven personen. Door stui vertje wisselen van maar liefst drie zanger(s)(essen) tijdens de optredens, kan soepel van de ene stijl naar de andere wor den geswitcht. Zo staan nummers als The Black Crowes, The Cult, Green Day, Pearl Jam en eigen werk naast songs van The Levellers, Noordkaap, The Scabs, en zelfs werkjes van Melissa Etheridge, 4 Non Blondes of The Cranberries. Voeg daarbij de perfecte backing vocals en het is compleet. Ook het akoestisch gitaarspel is iets waar andere bands soms voor te rugschrikken, maar Melting Point zeker niet. Al met al een met recht aparte band. Contactpersoon: Jaap van Drongelen Graaf Jansdijk 38 4571 SH Axel 01155-63100 OVER THE EDGE Heavy/Power Metal Zang/gitaar, bas, gitaar, drums Over the Edge een Heavy Metal/Power Metal band uit Goes, opgericht in april 1991in 1992 is de eerste demo "Hellhound" uitgebracht. De tweede demo "Angel of Lust" is in mei 1993 opgeno men. Deze demo bevat uitsluitend eigen werk. In november 1993 was de tape "Mindview" tip van de week in het pro gramma "Metalopolis" van Studio Brussel. Momenteel doet deze tape het goed in Griekenland, Portugal en Roemenië. Over the Edge heeft in het zuiden van het land tal van optredens gedaan. Dit varieerde van bars tot festivals en de grote podia. Na een bezettingswissel in 1994 zijn de muzi kale bakens verzet. Trouw blijvend aan het principe "er moet gebeukt worden" zijn oudere covers vervangen door nummers van Megadeath en Metallica. Ook de ei gen nummers zitten in de heftiger metal sfeer. Rond april 1995 gaat Over the Edge de podia weer op voor een nieuwe con frontatie met het poppubliek, dat weer zal kunnen genieten van vier uiterst gedreven "podiumbeesten." Contactpersoon: René Meester Perzikstraat 19 4462 EE Goes 01100-15941 PASSE PARTOUT Pop/country/dans Zang, gitaar/zang, keyboard, basgitaar Passe Partout is een allround dans- en amusementsorkest. De band is gespecia liseerd in personeelsavonden, diner-dans ants en bruiloften. Kenmerkend voor Passé Partout is de afwisseling in de stukken die

Popinfoboek | 1995 | | pagina 7