24 mei De wijziging van het bouwplan met extra wonin gen in de Zierikzeese nieuwbouwwijk Noorderpolder II is door de bewoners aan de Lange Blokweg in Zierikzee slecht ontvangen. 2 juli De vervallen pakhuisjes aan de Maarstraat in Zierikzee zullen in september worden afgebroken. 13 juli Er bestaat twijfel over de uitvoering van het bestemmingsplan Nieuw-Haamstede, in verband met de mogelijke archeologische waarde van dit gebied. 25 september Streek- en Landbouwmuseum Goemanszorg te Dreischor koopt huurpanden. 20 oktober Men zal maandag 24 oktober met de sloop van de pakhuisjes aan de Maarstraat in Zierikzee begin nen. 25 oktober Op 24 oktober is men met de afbraak van de pak huisjes aan de Maarstraat in Zierikzee begonnen. 9 november Bij de sloop van de pakhuisjes aan de Maarstra; in Zierikzee is ook het door de werkzaamhede instabiel geworden oude hoekhuis Verrenieuw straat-Maarstraat afgebroken (vroegere Plantar urn Padmos). 15 november Het Staatsbosbeheer krijgt 55.000 euro van d Provincie Zeeland voor de recontructie van d ringwalburg in Burgh-Haamstede. 17 november De populieren aan de Heesterlustweg ii Noordgouwe (Schuddebeurs) worden gerooid ei vervangen door eiken. 23 november Streek- en Landbouwmuseum Goemanszorg ti Dreischor koopt het voormalige zomerhuis ei schuren, waardoor het vroegere boederijcomplei weer compleet is. 24 november Een historische schuur aan de Zuid-Langeweg ir Dreischor werd in de as gelegd. 25 november Tijdens de Najaarvergadering van de Vereniginc Stad en Lande van Schouwen-Duiveland in hei Dorpshuis Ouwerkerk werd het jaarboek 200( gepresenteerd. 26

Stad en lande | 2007 | | pagina 30