Donateursdag Zierikzee Wij gaan - op bescheiden wijze - feest vieren: de voltooiing van de eerste restauratiefase van de Grote kerk te Zierikzee staat daarbij in het middelpunt. De plaats van samenkomst is de concertzaal Mondragon, Paardenstraat 4, Zierikzee. Programma 10.15 uur: Ontvangst Verwelkoming doorde burgemeester Th. de Meester Inleiding doorde voorzitter mr.J. van Aartsen 10.45 uur: Prof. dr. C. A. van Swigchem spreekt over: Wat is een oude kerk? 11.30uur: Bezichtiging van de Grote kerkte Zierikzee 12.45uur: Lunch in hotel-restaurant Mondragon 14.15uur: Tocht per bussen over onze eigen Zeeland brug via Wilhelminadorpdoor de polder naar de dijk van de Brede Watering. Vervolgens langs Kattendijke en de dijk langs de Oosterschelde naar Wemeldinge (kerk en vliedberg). Van Wemeldinge naar Kapel Ie door het oude land. In de kerkte Kapel Ie zal de heer G. J. Lepoeter de rondleiding verzorgen. Op de terugweg naar Goes wordt gestopt voor een bezoek aan detuin met een zeer merkwaardige vliedberg van defamilie Lenshoek te Kloetinge. 16.30uur: Besluit te Goes. Tot nu toe hebben zich al een groot aantal donateursvoordezedag gemeld. De kosten bedragen 25,- per persoon te voldoen door overschrijving op gironr. 99692 of op rekeningnr. 46.06.76.660 van de AMRO-bank Middelburg, t.n.v. de Stichting, onder vermelding van: donateursdag 1981. Voor donateurs uit Walcheren staat een bus voor Zierikzee gereed op de Loskade te Middelburg. Voor donateurs buiten Zeeland en overig Zeeland staat een bus gereed aan het station te Goes. Beide bussen staan resp. op de Loskade te Middelburg en bij station Goes om 9.15 uur en vertrekken naar Zierikzee om 9.30 uur. Donateurs die op eigen gelegenheid naar Zierikzee gaan kunnen 's middags de excursie per bus meemaken en worden teruggebrach t naar Zierikzee. Sluitingsdatum vooraanmelding 10 april 1981. Tot ziens in Zierikzee.

Bulletin Stichting Oude Zeeuwse kerken | 1981 | | pagina 20