NIEUWE LEDEN Maar met Pasen eieren eten doen we nog wel op Walcher, evengoed als elders! NIEUWE LEDEN per 1 april 1984 O.H. van Winkelhof, Zoutelande G.W.F.M. Franssen, Vlissingen J.J. Koets, Meliskerke Mevr. P. Roose, Breda J.H. van Ingen, Vlissingen Mevr. C. Hijsman, Vlissingen W. Brasser, Koudekerke W.J. Sanderse, Serooskerke Mevr. J. van Kessel, Middelburg Mevr. P. de Vries, Vlissingen Mevr. N. Pieters, Middelburg Mevr. D. de Vlieger, Middelburg Mevr. A.C.N. Gillissen, Vlissingen C.F. van Leerdam, Ritthem G. de Voogd, Den Haag A. Krijger, Vlissingen J. Huibregtse, Middelburg H. Goudappel, Middelburg P. Sinke, Kamperland A. van Moolenbroek, Losser B. Altena, Amsterdam Mevr. J.P. Rottier, Souburg J.G. Zegers, Koudekerke Mevr. D. Bongers, Middelburg Mevr. De Pagter, Ritthem P. Boonstra, Middelburg G. de Ru, Middelburg W. Weeda, Velp Openbare Bibliotheek Vlissingen A.A. Snoodijk, Vlissingen Mevr. J. v.d. Andel, Middelburg Mevr. A.M. van Loo-Ditmar, Den Haag C.J. Dierks, Gapinge G. van Biemen, Middelburg C.I. v. Nieuwenhuyzen opgegeven door W.P. Jobse Dhr. Luteijn Bestuur A. d'Hont Mevr. van IJssel W.P. Roose P. Lampert Bestuur Mevr. d'Huy Mevr. d'Huy Mevr. d'Huy Mevr. d'Huy Bestuur L. Cevaal J. Bakker Dhr. Krijger Mevr. Huibregtse G. Wattel L. Sinke J. Kools Bestuur Mevr. Scheers L. Geerse J. Stroo Dhr. Cevaal P. Boone Bestuur M. Geerse Bestuur Bestuur Mevr. J. Louwerse Bestuur Bestuur I. Dellebeke bedankt, c.q. overleden Gem. Arnemuiden, V.E. Mac Mootry, J. Wolf, Mevr. Wisse, W.F. Jakobsen, P. van Sighem, C.J. de Schipper, G. v.d. Voorde, A.J. Schaap, T. van Iwaarden, A. Louws, M.J. van Leeuwen, G. Jaquet. Aantal leden per 1 april 1984: 785. (Bij telling bleek het aantal leden per 1 januari 1984 764 te zijn; dus niet 772, zoals in De Wete van januari werd vermeld). 31

de Wete | 1984 | | pagina 33