NIEUWE LEDEN M. Kwekkeboom, St. Laurens J.W. Ykel, Middelburg A. de Werk, Middelburg J.A.J. Nieuwenhuize, Halle (Zoersel) België mevr. E.C. Keim-Bosdijk, Middelburg mevr. M. Ton-van Sabben, 's-Gravenpolder Joh. Slinger, Middelburg G.L. v.d. Linde, Middelburg ds. I.P. v.d. Waal, 's-Gravenhage Sannekev.d. Broeke, Middelburg S. Kwekkeboom, Aagtekerke P. de Visser, Aagtekerke A. Francke,-Vlissingen A. Francke, Biggekerke mej. J. Stols, Oost-Souburg J.A. Janse, Grijpskerke A. van Putten, Veldhoven G.J. Swiers, Koudekerke P.J. Lous, Westkapelle P. Kodde, Aagtekerke M.A. Geerse, Middelburg mevr. F.P. Mondeel-Flipse, Middelburg ds. J. de Boer, Vrouwenpolder ds. M.C. Postema, Middelburg P. Busch, Bergisch Gladbach (Did) mevr. C. Felius, Vlissingen mevr. M.G. Bollen-Muntjeswerff, Middelburg L. Everaars, Waalwijk J.L. Melse, Vlissingen A.C. Jeras, Middelburg H.G. Joziasse, Middelburg mevr. P. van Sighem, IJmuiden W.G.M. Smit, Middelburg C. Daane, Vlissingen C. Pouwer, Veere W. Joosse, Nw.- en St. Joosland B.P. Coppoolse, Schore F.G. Sprenger, Oostkapelle mevr. J.J. Vleugel-v.d. Berge, Serooskerke opgegeven door: W. Janse mevr. Ykel mevr. Ykel mevr. Koets-Nieuwenhuize bestuur bestuur mevr. J. 't Gilde A. Mulder mevr. P. Rabenberg- den Hollander bestuur W. Sinke A. de Visser J. Boogaard JBoogaard bestuur bestuur mevr. Van Liere G. de Ru D.W. Roelse mevr. A. de Visser J. Beun bestuur bestuur P. Rijken J. Marges mevr. Joustra mevr. M. Ton L. Everaars bestuur bestuur mevr. J. Louwerse mevr. Lievense L.M. Hollestelle A. Francke S. Francke J. Koppejan H.L. Brasser F. Broeksma F. v.d. Driest 39

de Wete | 1989 | | pagina 41