De nieuwe haven te Wanssum (Limburg), die verbinding geeft met den Voor P. Dieleman. Maas, is officieel geopend. Na de opening door de nieuwe haven. van het In het Limburgsche dorpje Montfort is een groot Oud-Limburgsch Schutters feest gehouden, waaraan 65 schutterijen uit heel Limburg deelnamen. De eere- boog met schutterspoppen, die aan de grens der gemeente was opgericht om de vreemdelingen te verwelkomen. Te Vlissingen Zeeuwsche landdag gehouden, die bijgewoond werd door verschillende autoriteiten, o.w. minister Deckers. Tijdens het défilé. De geweldige drukte op het jaarlijksch concours voor koetswerken te Scheveningen, georganiseerd door de K.N.A.C. voeren versierde bootjes motorspuit gekregen, het platteland een belangrijke gebeurtenis. De heer J. Kardux heeft wegens het bereiken van den 65-jarigen leeftijd, zijn functie als gemeente-secretaris van Hilversum neergelegd. H. M. de Koningin is wegens de ziekte van Z-K.H. Prins Hendrik Haar buitenlandsche reis teruggekeerd. H. M. bij het verlaten van paleis aan het Noordeinde, waar de Prins verpleegd wordt. Ter gelegenheid van het 64ste lustrum van de Groningsche universiteit hield de studentenroeivereeniging Aegir groote roeiwedstrijden.De finish van het nummer Jonge Acht A. Links de winnaar Argo, rechts Nereus. heer J. Henry Wilton, directeur van de bekende scheepswerf Wilton- Feyenoord, is te Rotterdam overleden. De De een De commissaris der Koningin in Zeeland den kampioenhengst „Manola's Karei” op

Zeeland. Geïllustreerd Weekblad | 1934 | | pagina 14