Zeeland Magazine* voor allen die van Zeeland houden IN DIT NUMMER: Bij de voorpagina Orgel van de Maria Magdalenakerk te Goes 9e jaargang JANUARI 1977 No, 51 Twee-maandelijks tijdschift met actuali teiten, cultuur, evenementen, historie en recreatie Druk en uitgave Drukkerij Markusse Wissenkerke Postbus 1 Telefoon 01107 - 3 08 Bank: Rabobank, Wissenkerke Giro van de bank: 365567 Hoofdredacteur J. W. van de Graaf, Vlissingen Advertenties Postbus 1, Wissenkerke Voor Schouwen-Duiveland en de Zuid- Hollandse eilanden C. de Goederen, Burgh-Haamstede, Telefoon 01115 - 19 93 Abonnementen Nederland en buitenland 18,per jaar Losse nummers 3,00 Medewerkers J. P. van den Broecke, Veere Mirja Muurling, Soest G. van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder Joris van Hoedekenskerke Ineke van Loon, Zierikzee Anneke Tom, Noordgouwe Tipgever H. Knol, Wissenkerke J. Roodenburg, West-Souburg Foto's Johan Berrevoets, Zierikzee Van Schaick Zillesen, Vrouwenpolder Foto voorpagina Johan Berrevoets, Zierikzee Gehele of gedeeltelijke overname van arti kelen is slechts mogelijk na schriftelijke toestemming van de uitgever, die in rechten treedt van de auteurs Voortzetting van de Veerse Meer Gids De staat van de wereld pag. 3 Orgel in de Goese Grote Kerk pag. 5 Van een boze dijkgraaf, gesloten waterschapsdeuren, stadsplannen en ongeschonden Zeeuwse grenzen pag. 8 Gedicht pag. 9 Cryptogram pag. 9 Strand, duin en stad in december pag. 11 Evenementen pag. 12 Brugge, Die Sconepag. 13 De Venkel, nieuwe woonstraat in oude stijl pag. 16 Knotbomen pag. 18 Toegestane vaste vistuigen voor sportvissers beperkt pag. 19 Ballade van de linden pag. 19 Uit vervlogen tijd pag. 21 Boeken over zeilvaart en scheepsbouw pag. 24 Forel en het Veerse Meer (vervolg) pag. 25 Met eigen oog geschoten (X) pag. 27 Zeeland en de recreatiedruk pag. 28 Jan Valkier van Zeeuws Mannenkoor „Ons koor is geen elitaire club" pag. 31 „Enthousiasmerend" boekje over oost Zeeuws-Vlaanderen pag. 31

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1977 | | pagina 2